Mladá Boleslav porazila Teplice 2:1 a kouč Kalvoda slaví první vítězství

Mladoboleslavští fotbalisté vyhráli předehrávku 4. kola ePojisteni ligy, když porazili Teplice 2:1. Posunuli se tak na čelo tabulky. Nový kouč Středočechů Leoš Kalvoda udělal změny a možná i díky nim si mohl užívat první výhru.

Fotbalisté Mladé Boleslavi slaví výhru nad Teplicemi

Fotbalisté Mladé Boleslavi slaví výhru nad Teplicemi | Zdroj: ČTK

Kouč Leoš Kalvoda oslavil nejen první vítězství, ale také své sté utkání v roli prvoligového trenéra. Úvodní branku Mladé Boleslavi vstřelil kapitán Lukáš Magera, který zpracoval centr od Tomáše Přikryla.

Teplice se dostaly do velké šance v jednačtyřicáté minutě, kdy hlavičkoval centr Jakub Hora. Brankář Jakub Diviš byl ale pozorný.

Skóre navýšil ve druhém poločase Tedros Mebrahtu a Boleslav se dostala do dvoubrankového vedení. Teplice dokázaly reagovat za čtyři minuty. Davor Kukec poslal centr na nabíhajícího Martina Filla, který skóroval hlavou. Hned vzápětí mohl vyrovnat Robert Hrubý, ale hlavičkou netrefil branku.

Nikola Šrámková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít