Prvním čtvrtfinalistou domácího poháru je Jablonec. Postoupil přes Frýdek-Místek

Fotbalisté Jablonce postoupili do jarního čtvrtfinále MOL Cupu. Jako první se mezi nejlepších osm celků domácího poháru dostali po dnešní odvetě s Frýdkem-Místkem, kterou vyhráli 3:0. Úvodní duel pak Severočeši ovládli poměrem 2:0.

V lize Jablonec strádá, v domácím poháru přesvědčivě postoupil do čtvrtfinále

V lize Jablonec strádá, v domácím poháru přesvědčivě postoupil do čtvrtfinále | Zdroj: ČTK

Před 520 diváky, kteří vyrazili na Střelnici, poslal domácí do vedení krátce před přestávkou Wágner. Urostlý útočník se prosadil hlavou po rohovém kopu.

V 72. minutě navýšil z dorážky náskok Jablonce střídající Doležel. Na 3:0 pak zvyšoval osm minut před koncem znovu Wágner. Tentokrát ne hlavou, ale přesnou přízemní střelou.

Jablonečtí si postupem aspoň částečně spravili chuť po sérii pěti ligových utkání bez výhry a zpříjemnili trenérovi Jaroslavu Šilhavému oslavu dnešních 54. narozenin.

Odvetné utkání osmifinále MOL Cupu, fotbalového Poháru FAČR:
FK Jablonec - MFK Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
Branky: 44. a 82. Wágner, 72. Martin Doležal I. Rozhodčí: Berka - Pilný, Kotalík. Diváci: 520. První zápas: 2:0, postoupil Jablonec.

Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít