Sledovali jsme ONLINE: Fotbalisté Plzně vyhráli v Boleslavi a opět vedou

Fotbalisté Plzně se vrátili do čela ligové tabulky. V 11. kole vyhráli na hřišti Mladé Boleslavi 3:0 a jsou opět o bod před pražskou Spartou. Všechny tři branky Západočechů dal Stanislav Tecl.

Stanislav Tecl dal včechny tři branky Plzně, která vyhrála v 11. kole Synot ligy v Mladé Boleslavi | Zdroj: ČTK

Viktoriáni vybojovali z posledních tří ligových zápasů plný počet bodů a ve své vítězné sérii pokračují dál. Mladoboleslavští ale byli silnými soupeři. Přestože od 12. minuty plzeňští gólem Tecla vedli, domácí se dostali do několika slibných šancí.

V 28. minutě se po výborném centru Skaláka dostal k hlavičce Ščuk. Gólman Západočechů Kozáčik ale pohotově míč vyrazil.

Boleslavští spílali po Plzni sudímu. Upřel nám jasnou penaltu, zlobí se

Druhý poločas nabídl ještě víc šancí a v 72.minutě neproměnil penaltu plzeňský Vaněk. Hosty to ale nemuselo mrzet, protože se Tecl trefil po únicích v 78. a 80. minutě a zkompletoval hattrick.