Tomáš Rosický oslavil návrat do základní sestavy Arsenalu vítězným gólem

Poprvé v této sezoně anglické Premier League nastoupil v základní jedenáctce londýnského Arsenalu kapitán české reprezentace Tomáš Rosický. Trenéru Arsénu Wengerovi se odvděčil gólem, který zajistil vítězství 2:1 nad Queens Park Rangers.

Tomáš Rosický měl ze svého prvního gólu v Premiere League v sezoně velkou radost | Zdroj: Reuters

Arsenal po prvním poločase vedl gólem Alexise Sáncheze 1:0, v úvodu druhého poločasu ale zkomplikoval situaci „Gunners“ Giroud, který se nechal za napadení protihráče vyloučit.

V 65. Minutě ale přišla velká chvíle českého záložníka. Alexis Sanchéz při protiútoku ustál faul a předložil míč Rosickému, který prostřelil brankáře Queens Park Rangers Greena a zvýšil na 2:0. Hosté dokázali pouze snížit z penalty, takže Rosického zásah byl zároveň vítěznou trefou.

Arsenal je v tabulce soutěže se 30 body šestý, Premier League dál vede Chelsea, která porazila West Ham 2:0. Petr Čech ale vítězný zápas sledoval pouze z lavičky náhradníků.