ELH: Litvínovu se doma nebývale daří, porazil i Slavii

Hokejisté Litvínova porazili v předehrávce 14. kola Tipsport extraligy Slavii 2:0 a potvrdili tak vynikající výsledky v domácím prostředí. Z osmi utkání na stadionu Ivana Hlinky prohráli pouze jediný.

Tipsport hokejová extraliga

Tipsport hokejová extraliga | Foto: Hokej.cz

HC Benzina Litvínov - HC Slavia Praha 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Čekání na první gól trvalo až do 37. minuty, kdy se trefil obránce Jareš. Ve 40. minutě potom zužitkoval dvojnásobnou přesilovku Litvínova Ručínský. Také slávisté si vytvořili několik výborných možností ke skórování, ale co nevyřešili obětavě bránící domácí hráči, to zachránil bezchybný brankář Franěk.

Branky a nahrávky: 37. Jareš (Ručinský), 40. Ručinský (Jenáček, Lukeš). Rozhodčí: Jeřábek, Souček - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 3683.

Litvínov: Franěk - Černošek, Jareš, Kroupa, Kubát, Skuhrovec, Švarný, Gula, Kousalík - Lukeš, V. Hübl, Jánský - Kubinčák, Jenáček, Ručinský - J. Černý, Vopat, Trávníček - Majdan, Rindoš, Gerhát. Trenéři: Reichel a Kučera.
Slavia: M. Kopřiva - Kadlec, Špelda, Kuboš, Žižka, Roth, Vašíček, Kolařík - Micka, Štefanka, Krenželok - T. Svoboda, Holec, Vondrka - Jaškin, V. Růžička ml., Tomica - Doležal, Sklenář, P. Jelínek. Trenéři: V. Růžička st. a Čelanský.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít