ELH: Slavia otočila tříbrankový náskok Plzně, Liberec se trápil v Kladně

Plzenští v předehrávce 21. kola Tipsport extraligy podlehli Slavii až v prodloužení. Západočeši v utkání vedli o tři branky, jenže svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky dokázali zabrat a zvítězili 5:4. V druhém dnešním duelu se poslední Kladno střetlo s rozjetým Libercem, který však nepodal vůbec dobrý výkon a podlehl Středočechům 5:3.

Emotivní domluvy mezi Kladnem a Libercem

Emotivní domluvy mezi Kladnem a Libercem | Zdroj: ČTK

21. kolo hokejové extraligy:

HC Vagnerplast Kladno - Bílí Tygři Liberec 5:3 (2:0, 1:0, 2:3)

Přesto, že domácí vedli po dvou třetinách 3:0, bylo utkání dramatické až do konce. Hostům se povedlo ve 47. Minutě snížit na 2:3 a poté, co ve vlastní přesilovce inkasovali počtvrté, stáhli znovu náskok Kladna na jediný gól.

Definitivní rozhodnutí tak přinesla až Kotrlova střela do prázdné Liberecké branky při powerplay hostů.

Branky a nahrávky: 10. Toman (S. Treille, Kalla), 17. S. Treille (Kalla), 39. S. Treille (Mrázek, Kalla), 50. Mrázek (Bílek, Bicek), 60. Kotrla (Patera, Eberle) - 43. Bárta (Ondřej), 47. Dušek (Nedvěd), 58. M. Hořava (Vak, Nedvěd).

00:00 / 00:00

Reportéři Miroslav Bureš a Vladislav Janouškovec sledovali dnešní zápasy 21. kola ELH

HC Plzeň 1929 - HC Slavia Praha 4:5 po prodloužení (2:0, 2:1, 0:3 - 0:1)

Indiánům nepomohly k výhře ani posily – Duda, Haman a Plášek. Domácí přitom ještě v 54.minutě vedli díky dvěma trefám Vostřáka 4:1.

Pak ale úplně vypadli z role a hosté dvěma góly Krenželoka a jednou trefou Růžičky vyrovnali. Navíc v prodloužení trefil druhý bod pro Slavii Petr Kadlec

Branky a nahrávky: 5. Vlasák (Vostřák), 14. Vostřák (Vlasák, Kovář), 23. M. Heřman (Dvořák), 31. Vostřák (Kovář) - 28. Svoboda (Kadlec, Růžička), 54. Krenželok (Jaškin, Kadlec), 57. Růžička (Vondrka), 58. Krenželok (Štefanka, Žižka), 64. Kadlec. Rozhodčí: Baluška (SR), Möllner - Charvát, Svoboda

Miroslav Bureš, Vladislav Janouškovec Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít