Hokejisté Třince zvýšili svůj náskok v čele extraligy, Sparta podlehla Olomouci

Hokejisté Třince vedou Tipsport extraligu už o 13 bodů. Ve 33. kole vyhráli v Mladé Boleslavi 5:2. Zaváhala naopak doteď druhá Sparta, která podlehla Olomouci 0:1 a nenavázala na vysokou výhru z minulého kola.

Hráči Olomouce se radují z vítězství

Hráči Olomouce se radují z vítězství | Zdroj: ČTK

Sparťané zřejmě zapomněli soudky se střelným prachem v Brně. Proti Olomouci sice měli po většinu času mírně opticky navrch, ale hosté i dívky skvělému Trvajovi odolávali.

Když už se zdálo, že zápas dojde do prodloužení, dočkali se Moravané odměny za sympatický výkon. Dvacet sedm sekund před koncem třetí třetiny využil přesilovku Skrbek.

Většina ze skoro 6 tisíc diváků odcházela domů zklamaná. Asi stovka fandů Olomouce ale slaví nečekané body.

Na druhé místo se posunul před Spartu Litvínov, který porazil Zlín 4:3 po samostatných nájezdech.

V dalších zápasech Vítkovice vyhrály nad Libercem 4:1, stejným výsledkem zdolaly Pardubice Brno, Karlovy Vary porazily Slavii 2:0 a Plzeň podlehla Hradci Králové 1:2.

Tomáš Lörincz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít