Hokejový brankář Petr Mrázek vychytal i ve svém 3. zápase v sezoně Detroitu vítězství

Český Brankář Petr Mrázek pomohl v nočním duelu NHL Detroitu k vítězství na ledě Caroliny. Připsal si 34 úspěšných zásahů a Red Wings vyhráli 3:1. Další gólman Ondřej Pavelec pomohl Winnipegu 21 zákroky k bodu v souboji s Anaheimem za porážku 3:4 v prodloužení.

Gólman Petr Mrázek přijímal gratulace od svých spoluhráčů

Gólman Petr Mrázek přijímal gratulace od svých spoluhráčů | Zdroj: Reuters

Petr Mrázek dostal potřetí v letošní sezoně v NHL příležitost v brance Detroitu a potřetí jeho tým vyhrál. Za výkon v Carolině byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Red Wings dovedl ke třem bodům zkušený ruský útočník Pavel Dacjuk, který v 17. minutě otevřel skóre a na zbylé dvě branky přihrál Tomáši Tatarovi.

Další český brankář Ondřej Pavelec byl méně úspěšný, ale jeho Winnipeg v souboji s nejlepším týmem soutěže Anaheimem vybojoval bod za prohru 3:4 v prodloužení.

Svůj dvanáctý gól v sezoně vstřelil Radim Vrbata, navrch přidal asistenci, Vancouver ale v Ottawě promrhal tříbrankový náskok a prohrál 3:4 v prodloužení.

Výsledky NHL:
Winnipeg - Anaheim 3:4 v prodl. (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Branky: 15. Byfuglien, 22. Ladd, 56. Trouba - 12. Bourque, 25. Silfverberg, 29. Kesler, 61. Palmieri. Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg celý zápas, z 25 střel inkasoval 4 góly a úspěšnost zásahů měl 84 procent

Edmonton - San José 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Branky: 28. Jakupov, 51. Perron - 30. McGinn

Ottawa - Vancouver 4:3 v prodl. (0:2, 3:1, 0:0 - 1:0)
Branky: 35. a 39. Zibanejad, 31. Legwand, 62. Karlsson - 7. Vrbata, 8. Bieksa (Vrbata), 26. Richardson

Carolina - Detroit 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
Branky: 38. McClement - 19. a 33. Tatar, 17. Dacjuk. Petr Mrázek odchytal za Detroit celý zápas, z 35 střel inkasoval jeden gól a úspěšnost zásahů měl 97,1 procenta

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít