Zprávy → Hokej7. listopadu  2016 v 21:52  

Jágr je v pořádku. Rozbruslil 'koňara' a v noci by měl zasáhnout do hry

Hokejista Jaromír Jágr se připraven hrát - Foto:  Reuters

Hokejista Jaromír Jágr se připraven hrátFoto:  Reuters

Český hokejista hrající NHL v týmu Florida Panthers Jaromír Jágr by měl v noci zasáhnout do hry proti Tampa Bay Lightning. Ze sobotního zápasu sice odstoupil, ale zranění nebylo vážného charakteru, schytal takzvaně „koňara“.

Původně bylo podezření na problémy s třísly, ale to se nakonec nepotvrdilo. „Je v pořádku,“ uvedl na webu NHL.com trenér Gerard Gallant. Český útočník se zúčastnil ranního rozbruslení a sám byl na ledě už v neděli, takže by měl být připraven do hry. 

„On sám dobře ví, co potřebuje, aby byl připraven k utkání. Zná svoje tělo a ve čtyřiačtyřiceti letech to bude bolet. Tvrdě maká, aby se dostal zpět do hry,“ řekl Gallant. 

Další dobrou zprávou je pro Floridu návrat finského útočníka a druhého nejlépe bodujícího hráče Panthers z loňské sezony Jussi Jokinena. Naposledy hrál kvůli zranění v dolní části těla 20. října. 

„Dneska hrát nebude, ale vrátí se co nejdřív. Bruslí už týden a půl, takže je připraven,“ uvedl Gallant s tím, že Jokinen naskočí do hry zřejmě ve čtvrtek proti San Jose Sharks.  

Autor:  Nikola Šrámková

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace