V dohrávce 10. kola deklasoval Třinec Liberec 5:0

Třinečtí hokejisté zůstanou přinejmenším do úterka na čele extraligové tabulky v dohrávce desátého kola totiž porazili vysoko Liberec 5:0. Největší podíl na vítězství má Kanaďan McGregor

Tipsport hokejová extraliga

Tipsport hokejová extraliga | Foto: Hokej.cz

Třinec rozhodl o svém vítězství záhy, už v šesté minutě vedl díky gólu Admaského. O pět minut později se trefil McGregor a liberečtí už ztrátu nestáhli.

Když už mohli tygři vycenit zuby během pěti přesilovek ve druhé třetině, vylámali si je na ocelově pevném brankáři Vojtkovi.

Před poslední třetinou si asi hosté připomněli co je to disciplína. A Liberec přišel o jakoukoli naději. Zvláště, když se v jednapadesáté a padesáté šesté minutě trefil Růžička.

00:00 / 00:00