Zprávy → Hudba18. srpna  2016 v 07:10  

V Hradci Králové začíná 15. ročník Hip Hop kempu, policie posiluje hlídky

15. ročník HipHop kempu se odehrává tradičně na královehradeckém letišti (ilustrační foto) - Foto: Masao Nakagami,  CC BY-SA 2.0, flickr.com

15. ročník HipHop kempu se odehrává tradičně na královehradeckém letišti (ilustrační foto)Foto: Masao Nakagami, CC BY-SA 2.0, flickr.com

Královéhradecký festival park ode dneška hostí Hip Hop Kemp. Dorazí na něj tisíce lidí nejen z Česka, ale i ze zahraničí, a to zejména z Polska. Policie v Hradci Králové proto posiluje hlídky.

"Svou pozornost zaměříme na hlavní příjezdové trasy a dopravu, policisté dají rovněž pozor na nákupní centra,“ vysvětluje mluvčí hradecké policie Lenka Burýšková. 

Festival s atmosférou, jak Hip Hop Kemp organizátoři nazývají, každoročně navštíví kolem dvaceti tisíc lidí z několika zemí. S tím se ale pojí také problémy, jako jsou drobné krádeže. 

 

Policie bude monitorovat zejména příjezdové trasy a nákupní centra, říká policejní mluvčí Lenka Burýšková.

Vložit na svůj web

Ty podle Burýškové probíhají většinou právě v dříve zmíněných nákupních centrech."Zvýšený policejní dohled bude probíhat také v místech, kde byly už v minulosti způsobeny škody na majetku," dodává. 

Čtyřdenní hiphopový festival na letišti v Hradci Králové, který se řadí mezi padesátku nejlépe hodnocených na světě, potrvá do soboty. 

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace