Basketbalisté Washingtonu prodloužili sérii domácích výher. Satoranský zaznamenal dva body

Basketbalisté Washingtonu potvrdili formu v domácích zápasech NBA, když ve Verizon Center zdolali Memphis v poměru 104:101 a oslavili 13. vítězství na vlastní palubovce v řadě. Dvěma body se na výhře klubu z hlavního města USA podílel i český basketbalista Tomáš Satoranský.

Tomáš Satoranský v duelu proti Memphisu

Tomáš Satoranský v duelu proti Memphisu | Zdroj: Reuters

Jediný český zástupce v NBA tentokrát odehrál 14 minut, během nichž ke dvěma bodům přidal i tři doskoky a stejný počet asistencí. Satoranský se do sestavy dostal potřetí v řadě.

Hráči Washingtonu položili základy třetí výhry za sebou v prvním poločasu, po kterém se těšili 15bodovému náskoku.

Zbylé dvě čtvrtiny sice vyšly lépe Memphisu, ale domácí Wirards si už vítězství vzít nenechali.

Velký podíl na úspěchu Washingtonu měl vedle Johna Walla také Otto Porter, jenž stejně jako hlavní hvězda Wirards zaznamenal 25 bodů. Porterovi se dařilo především v pokusech za tři body, když úspěšně zakončil šest z nich.

Washingtonu po polovině odehraných zápasů základní části NBA patří v tabulce Východní konference pátá příčka. Další duel Wirards čeká už v noci na pátek, kdy narazí na New York Knicks.