Zprávy → Ostatní sporty13. září  2016 v 09:59  

Lochteho vystoupení v americké verzi StarDance narušili výtržníci

Americký plavec Ryan Lochte - Foto:  Reuters

Americký plavec Ryan LochteFoto:  Reuters

Trable amerického plavce Ryana Lochteho pokračují. Poté, co si za vymyšlené přepadení během her v Riu a následné křivé obvinění vysloužil trest zákazu startu na deset měsíců a ztratil několik sponzorů, narušili jeho vystoupení v americké verzi pořadu StarDance dva výtržníci. Incident se odehrál krátce po tanečním představení, takže nebyl zachycen televizními kamerami.

Taneční soutěž americké televize ABC, jenž v originále nese název Dancing with the Stars, v neděli odstartovala svou 23. řadu. 

Soutěže se účastní i řada sportovců – vedle automobilového jezdce Jamese Hinchcliffa či bývalého hráče amerického fotbalu Calvina Johnsona, je jedním z nich i šestinásobný olympijský vítěz v plavání Ryan Lochte. 

Jeho představení v úvodním díle nové série ale mělo nečekanou koncovku, když krátce po jeho výkonu vběhli na taneční parket dva výtržníci, kteří tímto protestovali proti jeho účasti v soutěži. 

Krátce poté je však zpacifikovala ochranka. 

Lochte na sebe během nedávných olympijských her upozornil tím, že si vymyslel historku o tom, jak byl s jeho reprezentačními kolegy přepaden ozbrojenými lupiči. Následně se však ukázalo, že to nebyla pravda, za což byl Lochte potrestán zákazem startu na 10 měsíců. Kromě toho s ním ukončili spolupráci i někteří sponzoři. 

Autor:  Jakub Knoll

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace