Zprávy → Ostatní sporty17. listopadu  2016 v 12:47  

Tenistka Šafářová baví fanoušky z dovolené. Fit se udržuje během s ploutvemi a šnorchlem

Tenistka Lucie Šafářová - Foto:  Reuters

Tenistka Lucie ŠafářováFoto:  Reuters

Česká tenistka Lucie Šafářová si užívá vytouženou dovolenou v teple. Na Britských Panenských ostrovech ale nelení a myslí i na své fanoušky. Na sociálních sítích je nechává díky vtipným videím nahlédnout do svého plážového programu.

Devětadvacetiletá tenistka ve čtvrtek ráno na svém facebookovém profilu zveřejnila video, kde ukazuje, jak cvičí na pláži. Sice má na sobě ploutve a šnorchl, ale nezkoumá podmořský svět. Místo šnorchlování se rozhodla s touto výbavou běhat a podle jejího výrazu v obličeje se jí tato aktivita líbí. A jak sama Šafářová s vtipem napsala: „Je třeba se udržovat fit.“ 

Už v úterý přidala na sociální síť první neobvyklou aktivitu. Zahrála si na basketbalistku, ale místo míče měla k dispozici mušle. „Našla jsem nový způsob cvičení na dovolené,“ napsala. Fanoušky na Facebooku trochu napíná, jelikož tam zveřejnila pouze přípravnou fázi hodu, ale na Instagramu už své umění ukazuje a trefuje koš. 

Dovolenou označuje aktuálně třiašedesátá hráčka světového žebříčku v singlu a sedmá v deblu jako nejlepší část roku. Právě spolu s deblovou partnerkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou už dříve natáčely vtipné scénky. 

 

I found a new way to workout on vacation...#bvi #anegada #paradise #workout #concheball #scored #won #lol @srominy cameragirl

Video zveřejněné uživatelem Lucie Safarova (@lucie.safarova),Lis 15, 2016 v 2:00 PST

Autor:  Nikola Šrámková

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace