Volejbalisté Českých Budějovic prohráli s Antverpami a v Lize mistrů zůstávají bez bodu

Volejbalisté Jihostroje České Budějovice jsou v letošním ročníku Ligy mistrů stále bez bodu. Pozici v tabulce skupiny F se jim nepodařilo vylepšit ani v zápase s Antverpami. S favorizovaným belgickým týmem prohráli 0:3 (-23, -23, -17).

Yannick Van Harskamp z Antverp smečuje v utkání s Českými Budějovicemi

Yannick Van Harskamp z Antverp smečuje v utkání s Českými Budějovicemi | Zdroj: ČTK

Podobně jako před 14 dny v Belgii i na domácí palubovce neuhráli Českobudějovičtí s Antverpami ani set.

Úvodní dvě sady přitom Jihočeši prohráli tím nejtěsnějším rozdílem. V koncovce té první chyboval na příjmu Kuliha, v té druhé se svěřenci trenéra Svobody dostali dokonce do těsného vedení, o které ale v závěru přišli.

Třetí dějství si už hráči Antverp pohlídali. Český mistr v letošním ročníku prestižní soutěži tedy stále vyhrál jediný set.

K dalšímu zápasu nastoupí České Budějovice v lednu, kdy do jejich haly zavítá Tirol Innsbruck.