Poslední oslava v Českém olympijském domě patřila bikerovi Kulhavému

Český biker Jaroslav Kulhavý slaví zisk stříbrné olympijské medaile - Foto:  ČTK

Český biker Jaroslav Kulhavý slaví zisk stříbrné olympijské medaileFoto:  ČTK

Biker Jaroslav Kulhavý byl posledním medailistou, který navštívil Český olympijský dům v Riu de Janeiru. A pogratulovali mu i čeští cyklisté, s kterými vybojoval stříbro ve štafetě na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě.

„Zdar Járo. Seš fakt borec. Chtěl bych ti hrozně pogratulovat, pro mě jsi stejně vítěz. Doufám, že mě naučíš, co umíš ty a někdy budu stejně dobrej jako ty. Díky, byl to super zážitek,“pogratuloval Jaroslavu Kulhavému jeho možný nástupce, juniorský reprezentant devatenáctiletý biker Matěj Průdek. 

Osobní kouč dvojnásobného olympijského medailisty Viktor Zapletal pak měl možnost popsat před fanoušky v Českém domě stříbrnou jízdu Jaroslava Kulhavého a říct, co rozhodlo o úspěchu. 

 

Jako poslední slavil v Českém domě Jaroslav Kulhavý

Vložit na svůj web

„Určitě je to technika. On výborně zvládá technické pasáže, jezdí to klidně, nemá většinou defekty,“ vysvětlil Zapletal. 

Tohle byla poslední medailová oslava ve čtvrti Barra da Tijuca. Ty oslavy byly velké a lidé se při nich hodně bavili. Za celým Českým olympijským domem stojí tým v čele s Blankou Konečnou a i jí příslušel závěrečný potlesk. 

Tleskali čeští olympionici, čeští fanoušci, brazilští fanoušci, dobrovolníci a taky výčepní, kteří se starali o to, aby to české pivo mělo ten správný říz. A nejen díky kvůli němu byl Český olympijský dům znovu tak úspěšný. 

Autor:  Štěpán Pokorný  (špo),  Stanislav Zbyněk

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace