Tomáš Berdych porazil na Turnaji mistrů Andyho Roddicka

Skvělého výsledku dosáhl na Turnaji mistrů český tenista Tomáš Berdych, který ve druhém utkání porazil Američana Andyho Roddicka 2:0 na sety.

Tomáš Berdych sice v Paříži vypadl v osmifinále, i tak se ale kvalifikoval na Turnaj mistrů | Zdroj: ČTK

Tomáš Berdych – Andy Roddick 7:5, 6:3

Berdych nastoupil s daleko větším sebevědomím než v úvodnímu utkání s Djokovičem. Od začátku zápasu výborně podával a po celé utkání neztratil ani jednou servis.

V prvním setu si dlouho bezchybně při svém podání počínal i Roddick, ale za stavu 5:5 se českému tenistovi podařilo jeho servis prorazit a vzápětí při svém získat první set.

Ve druhé sadě se podařilo Berdychovi získat brejk už za stavu 2:2. Američana ztracené podání vyvedlo z rytmu a chvílemi působil dost odevzdaně. Český tenista už svoji šanci nepustil a v poslední hře prorazil soupeřovo podání potřetí.