Zprávy → Zahraničí18. října  2016 v 12:45  

Magnát Larry Flynt nabízí milion za nahrávku, která usvědčí Donalda Trumpa

Donald Trump označil napadení za zákeřné lži - Foto:  Reuters

Donald Trump označil napadení za zákeřné lžiFoto:  Reuters

Mediální magnát Larry Flynt nabízí milion dolarů za obscénní materiály usvědčující amerického prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Čest amerických žen se tak rozhodl hájit známý vydavatel erotických časopisů.

Larry Flynt nabízí své peníze za video nebo audionahrávku, která by usvědčovala republikánského kandidáta z nelegální činnosti nebo z nevybíravého chování vůči ženám. 

Je to reakce na nedávno odhalenou nahrávku. Na té se Donald Trump v televizním pořadu Today chlubí, že zneužívá své moci k sexuálnímu nátlaku na ženy. Kandidující republikán situaci zlehčuje s tím, že to bylo jen takové chlapské tlachání. 

Obvinění ze sexuálního obtěžování, která se pak objevila, jsou podle Trumpa vymyšlené zákeřné lži. „Tyto události se nikdy nestaly,“ hájí se Trump. Larry Flynt chce ale dokázat, že to je pravda. 

 

Larry Flynt prohlásil, že zaplatí za video nebo audio nahrávku usvědčující Donalda Trumpa z nelegální činnosti.

Vložit na svůj web

Magnát o sobě zároveň prohlašuje, že ženy obdivuje. Ve svých časopisech a filmech je prý oslavuje. Prohlášení Donalda Trumpa zároveň označil za nechutná. 

Čtěte také: Trumpova nahrávka o ženách má první oběť. Stála místo Bushova synovce

Flynt nekritizuje Trumpa poprvé. Už dříve ho označoval za národní ostudu a notorického lháře. Navíc už mnohokrát v minulosti podobným způsobem nabízel milion dolarů. Například za usvědčení konzervativních republikánských zákonodárců z nevěry. 

Autor:  Ondřej Himmer  (onh)

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace