Černá sanitka

AKTUALIZACE TOHOTO WEBU JE UKONČENÁ.
Tuto stránku jsme přesunuli do Archivu webů ČRo.
Uvedené informace proto nemusejí být aktuální a některé soubory mohou být nedostupné.

To nejlepší z Černé sanitky

Petr Janeček a Matěj Barták představují novou knihu Černá sanitka: To nejlepší - Autor:Jiří Suchomel

V knihkupectvích můžete najít novou knihu s názvem Černá sanitka: To nejlepší. Etnolog Petr Janeček se v ní vrací k takzvaným městským legendám a současným pověstem. Nová kniha vychází i přesto, že se původní trilogie uzavřela svazkem s podtitulem "Třikrát a dost". Podle Petra Janečka ale nejde o porušení slibu, čtvrtá kniha je víceméně samostatná.


 

Pokřtili jsme CD Černá sanitka

Petr Janeček křtí Černou sanitku - Autor:Khalil Baalbaki

Stalo se tak 16. října 2008 v pražském klubu KonecKonců! CD Černá sanitka je prvním titulem Edice Leonardo. Na křtu nechyběl rozhlasový tým, který ve zvukové podobě připravil 38 městských legend a fám z knih Černá sanitka a jiné děsivé příběhy a Černá sanitka: Druhá žeň. Rozhlasovou sanitku pokřtil etnolog a autor tří knižních dílů Černé sanitky Petr Janeček. Ve fotogalerii uvidíte, jak to na křtu vypadalo.


 

Černá sanitka vychází na CD

Obal CD Černá sanitka

Tento týden vychází 38 městských legend a fám z knih Černá sanitka a jiné děsivé příběhy a Černá sanitka: Druhá žeň ve zvukové podobě na CD. Najdete na něm 10 fám navíc, které byste na tomto webu hledali marně! A k tomu dárek v podobě zápisníku na vlastní fámy! Objednávat můžete na stránkách Radioservisu, popis CD najdete zde.


 

Černá sanitka v éteru

Třináct mětských legend z 1. dílu Černé sanitky jsme na ČRo Leonardo vysílali v magazínu o světě Sedmý světadíl od 7. května 2008. Nemáte dost? Proto jsme pro vás připravili dalších patnáct fám ze 2. dílu. Startujeme 3. září 2008. Poslouchejte Sedmý světadíl!


 

Vychází 3. knižní díl Černé sanitky

Obal knihy Černá sanitka: Třikrát a dost

V září 2008 vydává Nakladatelství PLOT třetí díl městských legend, pojmenovaný zcela výstižně: Třikrát a dost. Objeví se v něm 327 "urban legends". K tématům, která znáte už z prvního a druhého dílu Černé sanitky, přibudou dvě další: lidské zdraví a vojna. Legendy opět sebral a komentářem doplnil Petr Janeček.


 
Stažení flashplayeru Pokud se vám nepodařilo spustit audio nahrávky nebo videoreporty, stáhněte a nainstalujte si nejnovější verzi flashového přehrávače.
Černá sanitka na CD
  - Autor:Aleš 
   Vavřík

Co jsou městské legendy
aneb návod na ověřování pravdivosti příběhů, které jste někde slyšeli.

RSS  |  MAPA SERVERU  |  KARIÉRA  |  KONTAKTY  |  ENGLISH  (c) 2000 - 2019 Český rozhlas