CzechTek 2005

 
AKTUALIZACE TOHOTO WEBU JE UKONČENÁ.
Tuto stránku jsme přesunuli do Archivu webů ČRo.
Uvedené informace proto nemusejí být aktuální a některé soubory mohou být nedostupné.

Technopohoda v Příchovicích

Ľubomír Smatana (ľsm) , David Němec  07.09.2005 17:35
technoparty u Příchovic - Autor: ČTK
technoparty u Příchovic
Autor:    ČTK  

V Příchovicích na Plzeňsku proběhla technoparty, o které se sice hodně mluvilo, ale kde se vlastně nic nestalo. V podstatě proběhl festival, jakých se konají v Čechách stovky. Sdělovacími prostředky masivně zviditelněnou akci, nazývanou také jako CzechTech 2005 - II., navštívilo podle některých zdrojů více než 4000 technařů. 

Policie celou akci sledovala a průběh natáčela na video. Nabízí se otázka, jaké akce bude sledovat policie příště. Nejenom o tom mluvil reportér Ľubomír Smatana s velitelem policejních opatření plukovníkem Janem Brázdou.

 
Rozhovor s velitelem Policie
DOWNLOAD (STÁHNOUT) |  STREAM  

Pořadatelem technoparty v Příchovících na Plzeňsku, který byl nejvíc vidět a který podepisoval smlouvy a jednal s úřady, je elektrikář Zbyněk Ambrož. Tvrdí, že organizátory CzekTechu v Mlýnci nezná a příchovickou technoparty pořádá z radosti a ze zábavy. Podle něj to není reakce na výzvu ministra vnitra Františka Bublana, aby pořadatelé o technoparty včas s úřady jednali.

 
pořadatel Ambrož
DOWNLOAD (STÁHNOUT) |  STREAM  

Místostarostka obce Příchovice Marie Blažková hodnotí průběh technoparty.

 
Místostarostka Příchovic Marie Blažková I
DOWNLOAD (STÁHNOUT) |  STREAM  

Místostarostka Příchovic Marie Blažková je ráda, že technoparty proběhla bez problémů a neovlivnila obyvatele obce a jejich život. Přesto si myslí, že obce potřebují posílit svůj vliv na rozhodování o akcích ve svém katastru.

 
Místostarostka Příchovic Marie Blažková II
DOWNLOAD (STÁHNOUT) |  STREAM  

Naprosto bez problémů proběhla technoparty v Příchovicích na Plzeňsku. Obavy z hluku ani porušování zákona se nepotvrdily a tanečníci nebyli obyvatelům na obtíž. Můžeme tedy přemýšlet, čí je to hlavní zásluha, zdali policie nebo organizátorů. Obyvatelé obce Příchovice v následující anketě hodnotí technoparty. (natočeno 4. 9. 2005 kolem 17. hodiny)

 
Anketa s obyvateli z Příchovic
DOWNLOAD (STÁHNOUT) |  STREAM  

V neděli odpoledne už na louce u Příchovic sedělo jenom pár lidí, z reproduktorů se valil Ivan Mládek a tanečníci ospale pokuřovali marihuanu. O průběhu akce s nimi hovořil reportér Ľubomír Smatana.

 
Tanečníci z tehnoparty v Příchovících na Plzeňsku
DOWNLOAD (STÁHNOUT) |  STREAM  


 

Nacházíte se

v tematickém okruhu: Témata
na webu: CzechTek 2005
v rubrice: Reportáže

DÁLE V RUBRICE


Archiv

RSS  |  MAPA SERVERU  |  KARIÉRA  |  KONTAKTY  |  ENGLISH  (c) 2000 - 2019 Český rozhlas