Aktuality25. března  2019 v 18:56  

Zažijte swingový večer s DPS, Big Bandem Gustava Broma a Davidem Deylem!

David Deyl je skladatel a zpěvák s mimořádnou barvou hlasu a sugestivním podáním svých vlastních písní se silnou melodickou linkou, kterou podtrhuje hrou na klavír - Foto:  archiv umělce

David Deyl je skladatel a zpěvák s mimořádnou barvou hlasu a sugestivním podáním svých vlastních písní se silnou melodickou linkou, kterou podtrhuje hrou na klavírFoto:  archiv umělce

Za romantickým prožitkem nemusíte chodit jen na Petřín. Ve čtvrtek 16. května, v prostorách kostela sv. Šimona a Judy, navodí Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu pravou májovou atmosféru pomocí živé hudby a světových i českých swingových melodií.

Hostem jejich koncertu, nazvaného „Let´s sing swing“, bude známý zpěvák nejen swingových šlágrů (New York, New York nebo My way), David Deyl. Diváci se mohou těšit také na hudební překvapení. 

S Rozhlasovým Big bandem se DPS Českého rozhlasu představil fanouškům již minulý rok při spoluúčinkování na Staroměstském náměstí, u příležitosti konání koncertu „Hity století“. Zde diváky nadchly nejen krásné melodie, ale též příjemně znějící propojení těchto dvou rozhlasových těles. Právě proto se DPS Českého rozhlasu a Big band Gustava Broma rozhodli v koncertech pokračovat. 

Vstupenky na tento koncert jsou vyprodány 

Swingový večer

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas