rubrika: Zveme vás

Táborové ozvěny

Táborové ozvěny - pozvánka - Foto: Hana Novenková

Táborové ozvěny - pozvánkaFoto: Hana Novenková

Dismanův rozhlasový dětský soubor srdečně zve na Táborové ozvěny!
Český rozhlas, Vinohradská 12, Praha 2, Studio S1 - 19.9.2018 v 18.00 hodin.

Jesenice 2018 - Foto: Hana Novenková

Jesenice 2018Foto: Hana Novenková

Stejně jako v minulých letech se mezi prvními velkými akcemi nové sezóny DRDS konají Táborové ozvěny. Dochází v nich ke shrnutí celého Letního soustředění Dismančat pro ty, jež se ho nemohli zúčastnit - ergo rodiče, přátele, bývalé členy a vedoucí, sponzory nebo ty, kteří jen 19.9. nemají co na práci. Ti, kteří se přijdou podívat, se mohou těšit na promítání fotek ze soustředění, ukázky z Rádia Diss, které na soustředění děti samy připravují, ukázky práce, ať už divadelní, rozhlasové nebo recitační, které se děti 14 dní věnovaly, představení a rozhlasové hry, na kterých děti pracovaly celých 14 dní.
 

Autor:  Hana Novenková
 

Nové články v rubrice

 • Kam zmizel můj strýc, pane presidente? - 16.4.2019

  Česká filharmonie a Dismanův rozhlasový dětský soubor srdečně zvou na mimořádné představení „Kam zmizel můj strýc, pane presidente?“ v Sukově síni pražského Rudolfina, 16. dubna v 19 hodin.

   
 • Pepito, (ne)plivej! aneb On the Road

  Dismanův rozhlasový dětský soubor zve srdečně na své představení 3. dubna 2019 v 19.00 hodin do Divadla na cucky v Olomouci.

   
 • Všehokniha 1.4.2019 - pozvánka

  Dismanův rozhlasový dětský soubor srdečně zve 1. dubna na představení Všehokniha podle stejnojmenné knihy Guuse Kuijera v překladu Magdy de Bruin Hüblové. Představení je vhodné pro děti od 12 let.

   

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas