Volby 201824. srpna  2018 v 15:00  

Pořadí účasti kandidujících subjektů v jednotlivých pořadech předvolebního vysílání Českého rozhlasu

Volby, volební urna, referendum - Foto: Fotobanka Profimedia

Volby, volební urna, referendumFoto: Fotobanka Profimedia

Dne 24. srpna 2018 proběhlo v Galerii Vinohradská 12 za účasti notáře losování pořadí kandidujících subjektů do jednotlivých pořadů předvolebního vysílání Českého rozhlasu v souvislosti s volbami do Senátu PČR a zastupitelstev obcí 2018. 

Za účasti notáře bylo vylosováno pořadí zástupců kandidujících subjektů do pořadů předvolebního vysílání Českého rozhlasu. 

Pořadí vizitek ve volbách do Senátu PČR
Kandidáti se představí v příslušných regionech formou odpovědí na šest předem známých otázek. Vizitky budou vysílány na příslušných regionálních stanicích Českého rozhlasu v období od 6. září 2018 do 2. října 2018. 

Pořadí vizitek ve volbách do Zastupitelstva hl. m. Prahy
Kandidáti se představí v Praze a ve Středních Čechách formou odpovědí na šest předem známých otázek. Vizitky kandidátů budou vysílány na stanicích Český rozhlas Region a Regina DAB Praha v období od 4. září 2018 do 2. října 2018. 

Debaty lídrů kandidátek v krajských městech
Losována byla účast všech kandidujících. Debaty budou vysílány v období od 1. října 2018 do 4. října 2018 na příslušných regionálních stanicích Českého rozhlasu. 

Debaty lídrů ve volbách do Zastupitelstva hl. m. Prahy
Losována byla účast všech kandidujících ve čtyřech debatách. Debaty budou vysílány od 1. října 2018 do 4. října 2018 ze studia Českého rozhlasu společně na stanicích Český rozhlas Radiožurnál, Český rozhlas Plus, Regina DAB Plus a Český rozhlas Region. 

Záznam losování můžete zhlédnout na YouTube kanále Českého rozhlasu

Výsledky losování ověřené notářem naleznete v přiložených dokumentech. 

Autor:  Oddělení komunikace

Nové články v rubrice

Zákulisí Českého rozhlasu

Ekonomika a hospodaření ČRo

Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas