11. února  2013 v 08:00  rubrika: Nepřehlédněte

Rádio Česko se loučí. Poslouchejte novou stanici Plus

Rádio Česko - Foto: Marie Štruncová

Rádio ČeskoFoto: Marie Štruncová

Vysílání Rádia Česko končí 28. února 2013. Děkujeme vám, posluchačům, za přízeň a podporu, kterou jste nám po uplynulých bezmála 8 let projevovali a které si hluboce vážíme.

1. března 2013 začne od 16 hodin do půlnoci vysílat nová stanice mluveného slova Český rozhlas Plus, která vychází z programu naší sesterské stanice Českého rozhlasu 6. Setkáte se na ni i s naší zprávařkou Evou Ziliziovou a moderátorem Tomášem Pavlíčkem. 

Nová stanice Český rozhlas Plus nabídne posluchačům kvalitní publicistiku, analytiku, zpravodajství a oblíbené pořady, které doposud vysílaly stanice ČRo 6, Leonardo a Rádio Česko. V jeho programu se objeví také jeden z nejúspěšnějších pořadů Rádia Česko Příběhy 20. století. Dokumentární cyklus, který je vysílán od 1. května 2006, bude na nové stanici každou neděli od 21 hodin.
 

Studio ČRo Rádio Česko - Foto: Khalil Baalbaki

Studio ČRo Rádio ČeskoFoto: Khalil Baalbaki

Stanice Plus bude vysílat každý den od 16 do 24 hodin na střední vlně sdílené s ČRo Dvojkou, v digitálních platformách (televizní multiplex DVB-T, DVB-S, DVB-C a rozhlasový multiplex DAB+) a samozřejmě na internetu. Webové stránky najdete na adrese plus.rozhlas.cz

Další informace o konci Rádia Česko a nové stanici ČRo Plus najdete zde

Rádio Česko vám děkuje za přízeň. 

 

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2020 Český rozhlas