Děkujeme Zpravodajům ZV za spolupráci v listopadu

7. prosince  2017 v 11:12  
Zelená vlna: Cestovní termohrnek do auta, nahřívací - Foto:  Zelená vlna

Zelená vlna: Cestovní termohrnek do auta, nahřívacíFoto:  Zelená vlna

Listopad na české silnice přinesl nejen sníh a mráz, ale také mlhy. A vy jste nám je pilně hlásili. Jsme rádi, že i za zhoršujících se podmínek nám významně pomáháte přinášet spolehlivé dopravní zpravodajství ostatním řidičům, posluchačům Českého rozhlasu. Za uplynulý měsíc naše non-stop call centrum přijalo 4.206 hovorů a zpracovalo dalších 408 hlasových zpráv.

Z nejaktivnějších listopadových Zpravodajů Zelené vlny tentokrát zasíláme poděkování v podobě užitečných dárků této trojici: 

Martin Boušek, Rakovník
Pavel Hrtánek, Ústí nad Labem
Jaroslav Pomezný, Vimperk 

Posíláme 1000 bodů na MOL kartu, které můžete na čerpacích stanicích MOL vyměnit třeba za dobrou kávu. A aby vám nevystydla, přikládáme také cestovní termohrnek do auta, který vám ji bude při cestě navíc dohřívat. Přibalujeme i praktickou škrabku na led v hřejivé rukavici, reflexní vestu a deštník s logem Zelené vlny. 

Tisíc bodů na MOL kartu přičteme také všem registrovaným Zpravodajům Zelené vlny, kteří za listopad zavolali alespoň 10× a už si do registrace Zpravodaje doplnili právě číslo své MOL karty. 

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také zmíněné bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera. 

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Změny proto nezapomeňte hlásit prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů

Opatrujte se na svých prosincových cestách a nezapomeňte zavolat na 800 553 553, kdykoliv potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme. 

Autor:  Tomáš Vaněk
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 24.5.2019 14:05 do 15:30; D11 - 52.7km na trase Praha - Hradec Králové; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; neprůjezdná zpevněná krajnice; pro poruchu odstavené vozidlo (v odstavném pruhu ...)
  Srážky: přeháňky, Jarošov
  Od 24.5.2019 14:05 do 16:10; v ulici Klatovská třída v obci Plzeň; nehoda; 2x OA bez zranění, bez úniku PHM, na místo policie

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas