I za prosinec odměňujeme aktivní Zpravodaje

5. ledna  2018 v 13:02  
Zelená vlna: Dárkové předměty - Foto:  Zelená vlna

Zelená vlna: Dárkové předmětyFoto:  Zelená vlna

Sníh a déšť znepříjemňoval cestování i v prosinci. A vy jste na související komplikace pilně upozorňovali. Ani v předvánočním shonu jste nám nezapomínali volat, kdykoliv se na silnicích něco dělo. Celkem jsme přijali 4.217 hovorů a obratem zpracovali dalších 308 hlasových zpráv. Díky!

Z nejaktivnějších Zpravodajů Zelené vlny za měsíc prosinec zasíláme poděkování v podobě užitečných dárků následujícím třem: 

Karel Sedláček, Dobřany
Michal Hylas, Uhlířské Janovice
Jiří Šembera, Praha 10 

Posíláme termohrnek do auta, který během cesty nápoj dohřívá. Aby vás nezaskočilo ani počasí, přikládáme i praktickou škrabku na led v hřejivé rukavici, reflexní vestu a další drobnosti od Zelené vlny. 

Kromě pravidelné odměny pro ty nejaktivnější máme pro Zpravodaje Zelené vlny i řadu dalších výhod, jako jsou vstupy zdarma na nejrůznější motoristické, sportovní i kulturní akce, a také zmíněné bonusy v síti čepacích stanic MOL, tedy u našeho partnera. 

Pokud ještě nejste Zpravodajem Zelené vlny, stačí vyplnit stručný registrační formulář. A jestliže už Zpravodajem ZV jste, pamatujte, že statistiky se počítají z telefonního čísla, které uvedete při registraci. Změny proto nezapomeňte hlásit prostřednictvím formuláře pro aktualizaci údajů

Přejeme hodně štěstí v novém roce a to nejen na cestách. Nezapomeňte zavolat na 800 553 553, kdykoliv potkáte nějaké dopravní komplikace. Děkujeme. 

Autor:  Tomáš Vaněk
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Srážky: déšť, Horní Bečva
  Srážky: přeháňky, Petrůvka
  Srážky: přeháňky, Komárno

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas