Zelená vlna s vámi jede na MS v hokeji

10. května  2019 v 10:00  
Radiožurnál Sport (ilustrační foto) - Foto: Michaela Danelová

Radiožurnál Sport (ilustrační foto)Foto: Michaela Danelová

Chystáte se autem na Slovensko na hokejové mistrovství, abyste podpořili český tým? Na cestě si určitě nalaďte Radiožurnál. Komplexní servis k šampionátu zahrnuje i dopravní informace o provozu na slovenské části trasy do Bratislavy. Do Zelené vlny budou vstupovat naši kolegové z RTVS.

Radiožurnál žije hokejem! Po dobu mistrovství světa vysíláme i speciální novou stanici Radiožurnál Sport. Ta vám nabídne od 10. do 26. května desítky přímých přenosů denně, dva velké rozhovory každý den, nepřetržitý výsledkový servis. Poslouchat ji můžete na webu Radiožurnálu, na iROZHLAS, v aplikaci iRadio a v síti DAB+ 

Zelená vlna Radiožurnálu i o provozu na Slovensku 

Přímé přenosy z klíčových zápasů a průběžné sportovní zpravodajství z MS v ledním hokeji uslyšíte i na Radiožurnálu samotném. Ten si určitě nalaďte i v autě, pokud se na některý ze zápasů českého mužstva chystáte na Slovensko. Jak vypadá cesta to Bratislavy, včetně úseků slovenských dálnic D2 a D1, pro vás budeme sledovat ve spolupráci se slovenskou Zelenou vlnou. 

Zelená vlna (CZ a SK) - Foto:  Český rozhlas,  RTVS

Zelená vlna (CZ a SK)Foto:  Český rozhlas, RTVS

Naši kolegové z RTVS pod vedením Ľuboše Kasaly budou do Zelené vlny Radiožurnálu vstupovat pravidelně vždy pět hodin před zápasem našeho týmu a pak i dvě hodiny po něm, a to v rámci pravidelných zpravodajských relací v celou hodinu a v půl

Stále tak budete mít přehled o tom, co vás čeká cestou na Slovensko a následně při návratu domů. 

Autor:   Zelená vlna  (ZV)
Pořad: Zelená vlna  |  Stanice: ČRo Radiožurnál
Čas vysílání: pondělí–neděle 24 hodin denně | celý den každých 30 minut, ve špičkách každých 15 minut, při mimořádných událostech okamžitě  
 

Nové články v rubrice

Kde a kdy vysíláme Zelenou vlnu?

Radiožurnál
Plus
Regina DAB Praha
Region

Právě se děje na silnicích

  Od 19.6.2019 01:45 do 02:45; D11 - 2.9km na trase Praha - Hradec Králové; zvěř na vozovce; překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností; sražený divočák.
  Od 19.6.2019 01:40 do 02:40; D11 - 29km na trase Hradec Králové - Praha; porouchané vozidlo, zdržení; neprůjezdná zpevněná krajnice; lidé na vozovce; pro poruchu odstavená DOD.
  Od 19.6.2019 01:35 do 02:40; D1 - 62.7-61.9km na trase Říkovice - Praha; v omezení.; porouchané vozidlo, očekávejte zdržení; neprůjezdná zpevněná krajnice; pro poruchu odstavené OA.

Speciály

Časté dotazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2019 Český rozhlas