Televize13. června  2017 v 06:00  

Internetová televize Playtvak.cz pronikla po O2TV do nabídky dalšího velkého hráče

Natáčení seriálu Single Lady - Foto: mediální skupina MAFRA

Natáčení seriálu Single LadyFoto: mediální skupina MAFRA

Projekt mediální skupiny Mafra je svázán v posledních měsících zejména s novým seriálem Single Lady, v němž hlavní roli ztvárnila Jana Plodková.

Internetová televize Playtvak.cz už není dostupná pouze na IPTV platformě O2TV společnosti O2 Czech Republic. Její pořady do své nabídky zařadil i kabelový operátor UPC Česká republika. Playtvak.cz, jehož provozovatelem je mediální skupina Mafra, se objevil v seznamu videoaplikací na DVR Media boxech. Internetová televize si v poslední době udělala jméno zejména díky seriálu Single Lady z prostředí hudebního kanálu Óčko. 

Zařazení pořadů Playtvak.cz do nabídky Mediaboxů kabelové televize UPC ale není jedinou novinkou, kterou si operátor pro své klienty připravil. K úpravě došlo také v kategorii videa „Na vyžádání“. V uplynulých dnech došlo k oddělení pořadů dokumentárních kanálů National Geographic a Travel Channel. Druhá jmenovaná stanice má nově zřízenou vlastní kategorii opatřenou logem. Aktuálně tak je k dispozici osm televizních skupin, z jejichž obsahu mohou klienti UPC vybírat. Nechybí tu pochopitelně ani Česká televize, Nova a Prima. 

Autor:  Lukáš Polák

Nové články v rubrice

Sledujeme

Sledujte nás

Zajímavé odkazy

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2018 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace