Akce25. prosince  2015  

Rozdováděné publikum aplaudovalo hitům legendárních Beatles

Štěpán Drábek a Petr John - Foto: Petra Ševců

Štěpán Drábek a Petr JohnFoto: Petra Ševců

Poslední koncertní středa v roce 2015 nabídla našim posluchačům zase jednou naživo si užít úžasnou atmosféru písní skupiny Beatles. Že je o ně i po padesáti letech zájem, potvrdilo zcela vyprodané Velké studio a nadšeně aplaudující diváci.

Jeden z nejlepších Beatles revivalů u nás, skupina Pangea, už dlouhá léta potvrzuje svou náklonost k písním Beatles dokonalou prezentací nejen hudby samotné, ale i vizuálním ztvárněním. 

Stačí přistoupit na jejich hru a zlatá šedesátá jsou najednou všude kolem nás. 

Diváci to dokonale pochopili a aplaudovali kapele už od první písničky. Vzhledem k tomu, že čtyři pětiny celého koncertu zněly skladby z posluchačsky vděčného období Beatles do roku 1965, nadšení po každé písni nebralo konce. 

Bylo kouzelné sledovat diváky v sále. Od náctiletých dívek po fanoušky, kteří éru Beatles prožívali ve stejném věku přímo, všichni zářili štěstím. Ty písničky jsou prostě stále geniální. Bylo hezké si to znovu připomenout živě. 

Pokud máte chuť, pusťte si alespoň záznam na YouTube. Ta energie se k vám dostane i přes obrazovku vašeho monitoru. 

Nové články v rubrice

Olomoucký kraj
  Srážky: přeháňky, D35-286,5
  Srážky: přeháňky, D35-293,2
  D46, mezi km 10.6 a 11.8, ve směru Olomouc, práce na silnici, levý jízdní pruh uzavřen, Od 23.10.2017 10:00 Do 01.11.2017 23:59, částečná uzavírka dálnice D46 v souvislosti s akcí „D46 – úprava SDP na ...

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace