Zprávy → Hokej1. září  2016 v 22:30  

Jágr v Praze pokřtil svůj kalendář. Jedná se o můj první a asi i poslední, prohlásil

Jaromír Jágr při křtu svého kalendáře - Foto:  ČTK

Jaromír Jágr při křtu svého kalendářeFoto:  ČTK

Hokejová mládež na Kladně bude mít o něco více prostředků na provoz. Jaromír Jágr, spolumajitel kladenského klubu, totiž nafotil kalendář a výtěžek z jeho prodeje půjde právě na podporu malých hokejistů ve středočeském klubu.

„Abych byl upřímný, tak jsem nevěděl, co mě čeká. Bylo to v takovém tom zápasovém tempu, takže jsem neměl moc času,“ přiznává Jaromír Jágr. 

„Hráli jsme tehdy každý druhý den, tak jsme to museli zvládnout v krátkém procesu. Fotograf Bráňa byl ale vynikající. Udělal to pro mě co nejjednodušší, všechno narežíroval, takže jsem vždy přišel, odfotil jsem to a šel jsem si odpočinout. Nakonec to dopadlo skvěle,“ vzpomíná na únorové focení s Branislavem Šimůnkem slavný hokejista. 

 

Jaromír Jágr dnes v Praze pokřtil svůj kalendář. Focení bylo dobře zrežírované, řekl

Vložit na svůj web

Na Floridě tehdy vzniklo 1800 fotografií. Dvanáct nejpovedenějších z nich jsou součástí kalendáře, včetně té červnové, na které je Jaromír Jágr zachycen do půl těla vysvlečený a ležící v posteli. 

„To byl na mě takový trik. Ani jsem nevěděl, že se to bude v té posteli fotit. Řekli mi, že jestli jsem utahaný, tak že si mám lehnout. Lehl jsem si tedy a pak jsem zjistil, že je to v šestém měsíci,“ žertoval Jaromír Jágr. 

Jako kmotru kalendáře si nejlepší Evropan v historii NHL vybral přítelkyni Veroniku Kopřivovou. Mimochodem, ta svému milému fotografie necenzurovala a to včetně té červnové. 

Jaromír Jágr už toho ve svém životě nafotil hodně, ale kalendář ještě ne a tak pro něj byla i premiéra pokřtít fotografie sklenkou šampaňského. 

„Nepamatuji si, jestli jsem něco někdy křtil. Je to můj první kalendář a pravděpodobně i poslední, protože kdo by byl zvědav na někoho v padesáti letech. Chci popřát lidem, kteří si to koupí, aby byli spokojeni a abych se na ně celý rok smál. Aby je bavil život, protože to je nejdůležitější,“ přeje Jaromír Jágr. 

Autor:  Petr Kadeřábek  (pka), Jakub Knoll

Nové články v rubrice

Mobilní verze | Podmínky užití | English
© 1997-2017 Český rozhlas

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace